Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Zduńskiej Woli

Tel.: (43) 823-31-68

Czwartek, 02 maja 2024

Przyjmowanie i załatwianie spraw

1. Dyrektor Szkoły Podstawowej przyjmuje interesantów w sprawach skarg, wniosków i innych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

2. W przypadku nieobecności dyrektora sprawy przyjmuje upoważniony pracownik Szkoły Podstawowej.

3. Przyjmujący interesantów sporządza protokół przyjęcia zawierający:

• datę przyjęcia,
  • imię, nazwisko i adres składającego,
  • zwięzłe określenie sprawy,
  • imię i nazwisko przyjmującego,
  • podpis składającego.

4. Skargi, wnioski i inne sprawy skierowane w formie pisemnej podlegają identycznej procedurze.

5. Skargi i wnioski przyjęte do protokołu ewidencjonowane są w rejestrze skarg i wniosków.

6. Przy rozpatrywaniu i załatwianiu spraw stosuje się przepisy zawarte Statucie Szkoły Podstawowej oraz KPA.

7. Sprawy rozpatrywane są w miarę możliwości natychmiast, w przypadkach złożonych lub wymagających dalszego wyjaśnienia w terminie określonym w KPA.

Brak załączników

Wytworzono:2012-04-22 00:00przez: Admin
Opublikowano:2012-04-22 00:00przez: Admin
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Zduńskiej Woli