Hala sportowa

Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli powstała w latach 1997 - 1999 r.

Głównym zadaniem hali sportowej jest realizacja potrzeb edukacyjnych uczniów naszej szkoły.

Jest wielofunkcyjnym obiektem sportowym przystosowanym do rozgrywania zawodów sportowych, przeprowadzania treningów i ćwiczeń gimnastycznych.

Hala sportowa o wymiarach 48 m x 30 m ( 1.440 m2 ) posiada boiska do:

• piłki nożnej halowej,
  • piłki ręcznej,
  • piłki siatkowej - 3 boiska oraz 1 główne (wszystkie boiska do siatkówki posiadają wymalowane linie),
  • piłki koszykowej,
  • tenisa ziemnego - 3 korty lub 1 główny.

Obiekt wyposażony jest w elektroniczną tablicę wyników, nagłośnienie oraz trybuny dla publiczności ( 550 miejsc siedzących ).

Hala dysponuje trzema szatniami z bezpośrednim dostępem do kabin prysznicowych oraz do toalet.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Hala sportowa oferuje możliwość wynajmu pomieszczeń do celów sportowych.

W celu rezerwacji/wynajęcia hali sportowej prosimy o kontakt:

Anna Stanita (wicedyrektor Zespołu)

tel./fax.: (43) 823 31 68

Można także przesłać e-mail z pytaniem o dostępne terminy i warunki wynajmu hali (a.stanitasp6@interia.pl).

REGULAMIN HALI SPORTOWEJ (pdf)

Druk zamówienia/rezerwacji hali sportowej (pdf)